Login Pop-up

0216 450 51 61

GENERAL ELEKTRİK

GE

General Elektrik dünyaca ünlü bir markadır. Ülkemizde şalt grubu ve aydınlatma grubu olarak satışı yapılmakta olup, değişik bölümlerde birçok ürünü piyasada satılmaktadır. General Elektrik dünyanın ileri gelen teknolojilerine sahip bir firma olmasından kaynaklanan sebeplerle ürünleri çok kaliteli ve sağlamdır.

General Elektrik Şalt

General Elektrik Şalt Grubunda ; otomatik sigortalar, kaçak akım koruma şalterleri, kontrol kumanda ürünleri, grasslin zaman saatleri, mini röleler, kontaktörler, termik röleler, motor koruma şalterleri, record plus kompakt şalterler, m-pact güç şalterleri, butonlar ve sinyal lambaları, yük kesiciler, ac motor hız kontrol cihazları, yumuşak yol vericiler gibi pek çok ürün grubu vardır.

General Elektrik Aydınlatma

GE Aydınlatma ( General Lighting ) bölümündeki ; şeffaf ampul, mantar ampul, parfüm ampul, top ampul, buji ampul, kıvrık buji, trafik ampul, sodyum tüp, Dbx, Biax L, floresan, polylux, T5 ampul, Blb ampul, simit ampul, çift uç metal ampul, E40 metal ampul, G12 metal ampul, Mvr ampul, Cmh ampul, 10000 s mini ampul, mini spiral ampul, sprial tasarruflu ampul, ampul formunda, mum formunda, GU10 ampul, R50 ampul, R63 ampul, glop ampul, R39 reflektör ampul, R50 reflektör ampul, R63 reflektör ampul, R80 reflektör ampul, mariner ampul, ralina ampul, kapsul ampul, çubuk halojen, par30 ampul, par38 ampul par56 ampul gibi çeşitli ürünlere VURALLAR Elektrik aracılığıyla ulaşabilir, satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

VAROLLAR ELEKTRİK İNŞAAT
TAAHHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Halitağa Cad. Nuhbey Sok. No.2/A
KADIKÖY İSTANBUL
T 0216.450 51 61

Email: info@varollarelektrik.com

Map
LIKE / PLUS / TWEETER
Scroll to top